Tanel Koho
Sünniaeg: 08.11.1991
Kontakt: tanel.koho@hotmail.com

Olen õppinud Heino Elleri nim Tartu Muusikakoolis Ursula Chillaud’ juures ning seejärel Eesti Muusika – ja Teatriakadeemias prof Olavi Kasemaa klassis, kus lõpetan kevadel oma magistriõpingud. Lisaks sellele olen end täiendanud Taanis Aarhusi Kuninglikus Muusikaakadeemias Johannes Thorelli käe all. Olen osalenud paljude oma ala tippude poolt läbi viidud meistriklassides: Johan van der Linden, Nobuya Sugawa, Sergei Kolesov, Margarita Shaposhnikova, Alfonso Padilla, Artis Simanis, Claus Olesen, Henriette Jensen jt. Olen olnud õpetaja Pärnu ja Ülenurme muusikakoolides ning praegu töötan Eesti Kaitseväe Orkestris orkestrandina.

Kontsertmeister: Ralf Taal
  1. E. Tubin Sonaat altsaksofonile ja klaverile