Mirjam Avango
Sünniaeg: 06.05.1994
Kontakt: mirjamavango@gmail.com

Olen õppinud Keila Muusikakoolis, Tallinna Muusikakeskkoolis, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning Leipzigi Muusikakõrgkoolis. Minu õpetajateks on olnud Andres Teppo, Vahur Vurm, prof Toomas Vavilov, prof Wolfgang Mäder. Sügisest 2017 jätkan magistriõppes Saksamaal Trossingeni Muusikakõrgkoolis prof Chen Halevi klarnetiklassis, kõrvalerialana õpin ka ajalooliste klarnetite interpretatsiooni (õp Janis Tretjuks). Olen osalenud edukalt mitmetel konkurssidel ning täiendanud end nimekate mängijate meistriklassides.

Kontsertmeister: Tiiu Jürma
  1. J. Stamitz Klarnetikontsert B-duur, I osa