Steve Leisring

Professor Steve Leisringi esinemis- ja õpetamisgeograafia hõlmab kõiki maailmajagusid, viimaste aastate tähtsamate ülesastumiste seas võiks esile tuua solistina Montreux (Šveits) and Vienne (Prantsusmaa) jazz-festivalid Euroopas, samuti on ta olnud kutsutud soolotrompetistiks Tokyo Sümfooniaorkestrisse Jaapanis, ShenZheni ja Harbini Sümfooniaorkestritesse Hiinas. Regulaarselt  on  Steve Leisring osalenud Dallase, Milwaukee, San Diego sümfooniaorkestrite töö, samuti on pidevalt seotud Kansas City sümfooniaorkestri ning ooperiorkestri projektidega.  Steve Leisring on salvestanud enam kui 35 CD-d tuntud plaadifirmadele, nagu Deutche Gramophone, Decca ja Auvidis-Valois. Tema viimane plaat „Landscapes” on salvestatud plaadifirmale Naxos, kus ta soleerib Aaron Coplandi teoses “Quiet City”. Nii solistina, kui erinevate orkestrite koosseisus on Steve Leisring  esinenud Euroopa tähtsaimates kontserdisaalides – Londonis, Lissabonis, Madriidis, Barcelonas. Ta on mänginud teiste hulgas Göteborgi Sümfoonikutega, Grand Canaria Filharmoonia orkestriga, La Coruña orkestriga, Madriidi Kammerorkestriga ja on olnud trompetisolistiks mitmete heliteoste esmasalvestustel.  Lisaks klassikalise muusika suurnimedele on ta jaganud lava teiste hulgas Bill Conti, Phil Woodsi, Delfeayo ja Ellis Marsalise, Diana Kralli jt jazz-muusikutega.

Pedagoogina on professor Leisring kõrgelt hinnatud nii USAs kui väljaspool, tema endised üliõpilased on olnud finalistid paljudel konkurssidel, töötavad juhtivatel positsioonidel mitmetes tipp-orkestrites ja õpetavad ülikoolides. Professor Leisring on olnud erikülaline „China Trumpet Guild”i kolmel viimasel konverentsil, samuti on ta kirjutanud mitmeid pedagoogilisi artikleid, mis on avaldatud „International Trumpet Guild Journal” ja „International Musician Magazine” veergudel.