Rene Laur
Sünniaeg: 01.04.1993
Kontakt: rene.laur93@gmail.com

Alustasin muusikaõpinguid Vastseliina Muusikakoolis ja jätkasin Heino Elleri nim Tartu Muusikakoolis Ursula Chillaud’ juhendamisel. Omandasin bakalaureusekraadi cum laude klassikalise saksofoni erialal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias prof Olavi Kasemaa saksofoniklassis. Magistrikraadi omandasin Hollandis Utrechti Konservatooriumis prof Johan van der Lindeni juhendamisel. Olen võitnud auhinnalisi kohti konkurssidel nii Eestis kui ka välismaal: Grand Prix konkursil “Renaissance”(Gyumri, Armeenia 2016); eriauhind konkursil „The Voice of the Saxophone in the Modern World“ (Moskva, Venemaa 2011); I koht konkursil „International Competition of Student and Schoolchildren’s Chamber Ensembles and Accompanists“ (Klaipeda, Leedu 2015).

Kontsertmeister: Joonatan Jürgenson
  1. H. Kareva Sonaat altsaksofonile ja klaverile nr 2