Pipilota Neostus
Sünniaeg: 05.01.1994
Kontakt: pipilota.neostus@hotmail.com

Alustasin õpinguid Pärnu Muusikakoolis õp Marju Mäe juures, seejärel õppisin TMKKs (õp Raivo Peäske). 2013. aastal alustasin õpinguid EMTAs (dots Mihkel Peäske) ning 2014. aastast õpin Karlsruhe Muusikakõrgkoolis (prof Renate Greiss-Armin ja prof Pirmin Grehl). Hetkel osalen Kölnis Gürzenich orkestri akadeemias. Aastal 2017 olin Staatsphilharmonie Rheinland-Pfalzi akademist ja aastal 2013 ERSO akadeemia laureaat. Olen osalenud kontserttuuril „Klassikaraadio tuleb külla“ ja saates „Klassikatähed“.

Kontsertmeister: Auli Lonks
  1. J. S. Bach Partita a-moll BWV1013 Allemande, Corrente