Kristin Müürsepp
Sünniaeg: 07.07.1995
Kontakt: kristinmuursepp@gmail.com

Alustasin flöödiõpinguid 2001. aastal Võru Muusikakoolis Heino Vildo juures, 2010. aastal jätkasin TMKKs Mihkel Peäske ning 2015. aasta sügisest Leipzigi Muusikakõrgkoolis prof Irmela Boßler’i juhendamisel. Olen täiendanud end Henrik Wiese, Renate Greiss-Armini, Felix Renggli, Kersten McCalli jt meistrikursustel.

Hooajal 2014/2015 töötasin ERSOs flöödirühma abikontsertmeistrina. 2017. aastal osalesin Euroopa Liidu Noorteorkestris.

Olen pälvinud III koha (2011), I koha (2012 ja 2014) ja Grand Prix (2013) vabariiklikul keskastmekoolide puhk- ja löökpilliõpilaste konkursil, II (2012) ja I koha (2013) Karlis Strahli nim konkursil “Young Flutist” Riias ning III preemia Eesti puhkpilli- ja löökpillimängijate konkursil (2012). Lisaks I preemia A. Reicha teose parima esituse eest ISA festivalil Austrias (2015).

Olen soleerinud Tallinna Kammerorkestri, Võru Kammerorkestri, Virumaa Kammerorkestri, TMKK sümfooniaorkestri, EMTA sümfooniaorkestri ning  Vanemuise Sümfooniaorkestri ees.

Kontsertmeister: Jana Peäske
  1. G. Ph. Telemann Fantaasia sooloflöödile TWV 40:13 nr 12 g-moll
  2. L. Berio Sequenza I (1958)
  1. M. Vihmand Fauni hommik, Le matin d`un Faune flöödile ja klaverile