Kleer Suursild
Sünniaeg: 15.06.2000
Kontakt: kleer.suur@gmail.com

Alustasin flöödiõpinguid 9-aastaselt Pärnu Muusikakoolis õpetaja Anne Kannu juures. Aastatel 2013–2017 õppisin Tallinna Muusikakeskkoolis õpetaja Raivo Peäske käe all ning alates 2017 on õpetajaks  Peäske. Olen osalenud mitmetel konkurssidel: diplom Karlis Strahli nim rahvusvahelisel flötistide konkursil “Young Flutist” Riias 2012, diplom kolme kooli konkursil ja rahvusvahelisel konkursil “Kaunas sonorum” 2017, III koht vabariiklikul puhk- ja löökpillimängijate konkursil (2017) ja Mravinski nim rahvusvahelisel puhkpillikonkursil Peterburis (2018). Olen osa võtnud Carol Wincenci, Renate Greiss-Armini, Monica Finco, Woland Wendeli, Pablo Pacheco ja Jaana Laasoneni meistrikursustest, samuti olen osalenud Eesti Flöödiühingu Suveakadeemias (2011-2018). Olen soleerinud Tallinna Kammerorkestri ja Pärnu Linnaorkestri ees.

Kontsertmeister: Jana Peäske
  1. G. Ph. Telemann Fantaasia sooloflöödile TWV 40:13 nr 12 g-moll