Kerstin Laanemets
Sünniaeg: 02.02.1998
Kontakt: kerstin_laanemets@hotmail.com

Alustasin muusikaõpinguid 5-aastaselt Türi Muusikakoolis õpetaja Viia Ivaski käe all, alates 2013. aastast jätkusid muusikaõpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis Mihkel Peäske flöödiklassis. Praegu olen ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia II kursuse tudeng. Olen võitnud mitmeid vabariiklikke konkursse (keskastme muusikakoolide puhkpillikonkurss; Parim noor instrumentalist) ning esinenud edukalt rahvusvahelistel konkurssidel. Osalen aktiivselt mitme orkestri töös ning annan flööditunde Koeru Muusikakoolis ja Kaarli huvikoolis.

Kontsertmeister: Jana Peäske
  1. G. Ph. Telemann Fantaasia sooloflöödile TWV 40:13 nr 12 g-moll