Kerit Ilves
Sünniaeg: 06.10.1991
Kontakt: keritilves@gmail.com

Alustasin klarnetiõpinguid Tallinna Ülikoolis Hendrik Nagla klarnetiklassis. Peale bakalaureusekraadi saamist täiendasin oma oskusi Georg Otsa nim Tallinna Muusikakoolis Vello Sakkose ja Meelis Vindi juures. Praegu õpin Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias prof Toomas Vavilovi klarnetiklassis. 2016. aastal pävisin Round Table stipendiumikonkursil I preemia. Olen soleerinud Tallinna Ülikooli sümfooniaorkestri, Üle-eestilise noorte sümfooniaorkestri ning Tallinna Kammerorkestri ees.

Kontsertmeister: Tiiu Jürma
  1. J. Stamitz Klarnetikontsert B-duur, I osa