Karl Tipp
Sünniaeg: 28.06.1995
Kontakt: karl.tipp@gmail.com

Alustasin klaveriõpinguid Paide Muusikakoolis Astrid Silla klassis ja jätkasin  saksofoni erialal Olavi Oismanni juures. 2011–2015 õppisin Georg Otsa nim Tallinna Muusikakoolis klassikalise saksofoni erialal ning jätkan EMTAs prof Olavi Kasemaa juures. Lõpetasin Georg Otsa nim Muusikakooli kompositsiooni erialal Tatjana Kozlova juhendamisel ja jätkan fakultatiivselt Liisa Hirschi juures EMTAs. 2017–2018 õppisin Erasmus programmi raames Küprosel Nikosias Yiannis Miralise juures. Samal aastal võitsin Solon Michaelidese nim konkursi 18–29 vanusegrupis. Kolme kooli puhk- ja löökpilliõpilaste konkursil sain II koha (2013), 2016. aastal võitsin heliloomingukonkursi Noor Helilooja teosega “Ilma”. Olen käinud Elliot Riley, Johannes Thorelli, Alfonso Padilla, Ashu Kejariwali, Johan van der Lindeni meistrikursustel. Töötan Rahvusooperis Estonia saksofonimängijana.

Kontsertmeister: Ralf Taal
  1. E. Tubin Sonaat altsaksofonile ja klaverile