Jürnas Rähni
Sünniaeg: 14.03.1996
Kontakt: jyrnas@gmail.com

Alustasin metsasarveõpinguid 2003. aastal Aruküla Huvialakeskuses „Pääsulind“ õpetaja Joel Otsa juures. 2011. aastast õppisin G. Otsa nim Tallinna Muusikakoolis õpetaja Kalmer Kiige juhendamisel. Alates 2017. aastast õpin Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias prof Kalervo Kulmala metsasarveklassis. Olen saavutanud laureaadikohti: „Parim noor instrumentalist“ III (2007), II (2009), II koht (2011); Kolme kooli konkurss: I (2014), II (2015), I koht (2016). 2015. aastal saavutasin J. Jurjansi nim rahvusvahelisel metsasarvekonkursil I koha. Olen osalenud Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri ja Rahvusooper Estonia erinevates projektides. Alates aastast 2017 töötan Politsei- ja Piirivalveorkestris.

Kontsertmeister: Anneli Tohver
  1. E. Bozza En Foret op. 40