Ingely Laiv
Sünniaeg: 07.12.1993
Kontakt: ingelylaiv@gmail.com

Alustasin oboeõpinguid 11-aastaselt Rakvere Kaurikoolis õp Edvin Lipsu juures. 2006. aastast jätkasin Tallinna Muusikakeskkoolis Tulike Looritsa ja Aleksander Hännikäineni käe all. 2018 lõpetasin Saksamaal Karlsruhe Muusikaülikoolis prof Thomas Indermühle oboeklassis bakalaureuseõppe. Praegu töötan Rahvusooper Estonia oboerühma kontsertmeistrina. Olen pälvinud preemiaid mitmetel konkurssidel: II koht telekonkursil „Klassikatähed“ (2018), laureaadikoht kammermuusikakonkursil „In corpore“ (2015), III koht Vabariiklikul puhk- ja löökpillimängijate konkursil (2012). Olen osalenud mitmete orkestrite töös: ERSO, Rahvusooper Estonia, Tallinna Kammerorkester, Württembergische Philarmonie Reutlingen, Staatstheater Karlsruhe,  Absolute Ensemble, Baltic Sea Philharmonic jpt.

Kontsertmeister: Ralf Taal
  1. G. Ph. Telemann Fantaasia TWV 40:7 nr 2 d-moll