Hanna Taube
Sünniaeg: 22.09.1996
Kontakt: hannatau@gmail.com

Alustasin saksofoniõpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis ja jätkan Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias prof Olavi Kasemaa klassis. Olen saavutanud I koha rahvusvahelisel konkursil “Renaissance” Armeenias, kammeransamblite konkursil Klaipedas ja kolme kooli vahelisel puhkpillimängijate konkursil. Konkursil “Kaunas Sonorum” saavutasin III koha. 2019. aastal täiendasin end Erasmus programmi raames Sibeliuse Akadeemias Joonatan Rautiola käe all. Töötan saksofoniõpetajana Pärnu Muusikakoolis.

Kontsertmeister: Ralf Taal
  1. F. Decruck Sonate en ut#