Anni Ritson
Sünniaeg: 14.09.1999
Kontakt: anni.ritson@gmail.com

Õpin Heino Elleri nim Tartu Muusikakoolis õpetaja Tõnu Kalmu klarnetiklassis. Oma klarnetiõpinguid alustasin 8-aastaselt Tartu Mart Reiniku Kooli puhkpilliklassis õpetaja Lembit Leetna juures ja jätkasin Tartu I Muusikakoolis õpetaja Tiit Veigeli juures. Olen saavutanud I koha D. O. Wirkhausile pühendatud Noorte Puhk- ja Löökpillimängijate konkursil 2017. aastal ja II koha 2018. aastal. Solistina olen mänginud Tartu I Muusikakooli sümfoniettorkestri ja Elleri Sümfonieti ees.

Kontsertmeister: Tiiu Jürma
  1. J. Stamitz Klarnetikontsert B-duur, I osa