Kavad

Kavad

 

OBOE
I voor

1. G.Ph.Telemann, Fantaasia TWV 40:2-13 (vabal valikul)

2. Üks järgnevatest oboesonaatidest: 
C.Saint-Saens, Oboesonaat op.166 
H.Dutilleux, Oboesonaat 
F.Poulenc, Oboesonaat FP185 
K.Hirao, Oboesonaat 
P.Sancan, Sonatiin oboele


II voor
1. W.A.Mozart, Oboekontsert C-duur, K.314

2. Lauri Jõeleht, „HOOVUS, A STREAM” soolo-oboele


Grand Prix voor
R. Strauss, Oboekontsert TrV 292, või
B.Martinu, Oboekontsert H.353

Flööt
I voor

1. Üks järgnevatest teostest sooloflöödile: J.S.Bach, Partita a-moll BWV 1013, Allemande, Corrente

J.S.Bach, Partita a-moll BWV 1013, Sarabande, Bourée Anglaise

C.Ph.E. Bach, Sonaat sooloflöödile Wq 132, (2 vabalt valitud osa)

G.Ph.Telemann, Fantaasia sooloflöödile TWV 40:2-13 (vabal valikul)

2. 19.-20. sajandi virtuoospala


II voor
1. W.A.Mozart, Flöödikontsert G-duur, K.313, või W.A.Mozart, Flöödikontsert D-duur, K.314

2. Mari Vihmand, „Fauni hommik, Le matin d`un Faune” flöödile ja klaverile


Grand Prix voor 
C.Reinecke, Flöödikontsert Op.283, või
J.Ibert, Flöödikontsert Op.37

KLARNET
I voor

1. Johann Stamitz, Klarnetikontsert B-duur, I osa

2. Ester Mägi, “Sonaat”

3. Igor Stravinsky, “Kolm pala sooloklarnetile”


II voor
1. W.A.Mozart, Klarnetikontsert A-duur, K.622 

2. Tõnis Kaumann, „Mobile” klarnetile ja klaverile


Grand Prix voor
C.M.Weber, Klarnetikontsert Nr.2 Es-duur, Op.74

FAGOTT
I voor

1. Üks järgnevatest fagotisonaatidest: 
C.Saint-Saens, Fagotisonaat op. 168; 
P.Hindemith, Fagotisonaat IPH 10

2. J.S.Bach: Partita BWV 1013, Allemande ja Corrente, või 
J.S.Bach: Tšellosüit d-moll BWV 1008, Courante ja Sarabande


II voor 
1. W.A.Mozart, Fagotikontsert B-Duur KV 191

2. Helena Tulve, „Meandering (Loogeldes)” soolo-fagotile


Grand Prix voor
C.M.Weber, Fagotikontsert F-Duur op. 75, või 
G.Rossini, Fagotikontsert

SAKSOFON
I voor

1. Üks järgnevatest sonaatidest: 
P.Hindemith, Sonate für Altsaxophon und Klavier 
F.Decruck, Sonate en ut# 
B.Heiden, Sonate for Altsaxophone and Piano H.Kareva, Sonaat altsaksofonile ja klaverile nr. 2 
E.Tubin, Sonaat altsaksofonile ja klaverile

2. Sooloteos, valida järgnevatest: 
J.Absil, Etüüd 
H.Tomasi, Evocations (valida 2-3 osa) E.Bozza, Etüüdid – Kapriisid (valida 2 osa, näiteks Improvisatsioon ja Kapriis) 
T.Kõrvits – Laulan üle merede


II voor
1. A.Glazunov, Saksofonikontsert, Op.109, või
P.Bonneau, Saksofonikontsert

2. Tauno Aints, „Duo saksofonile ja klaverile”


Grand Prix voor
P.M. Dubois, Kontsert altsaksofonile ja orkestrile, või
J.Ibert, Concertino da camera

METSASARV
I voor

1. Üks järgnevatest teostest: 
F.Strauss, Nocturno Op.7 
E.Bozza, En Foret Op.40 P.Dukas, Villanelle

2. W.A.Mozart, Metsasarvekontsert Nr.3 Es-duur K.447, I osa


II voor 
1. W.A.Mozart, Metsasarvekontsert Nr.2 Es-duur K.417 

2.Ülo Krigul, „Horn´tology” soolo-metsasarvele


Grand Prix voor
R.Strauss, Metsasarvekontsert Nr.1, Op.11

TROMBOON
I voor

1. K.Serocki, Sonatina for Trombone and Piano

2. C.Saint-Saens, Cavatine Op.144


II voor
1. N.Rimsky-Korsakov, Tromboonikontsert 

2. Mart Siimer, „Üleulataja/Overpasser” tromboonile ja klaverile


Grand Prix voor
F.David, Tromboonikontsert

TROMPET
I voor

1. Sonaat või kontsertteos trompetile ja klaverile – valik järgnevatest:
K.O.Rudolfsson, Sonate Op.25
T.Hansen, Sonate Op.18
J.Hubeau, Sonaat 
J.Rueff, Sonatiin 
J.Francaix, Sonatiin 
E.Bozza, Rustiques
E.Bozza, Caprice Op.14
T.Charlier, Solo de concours nr 1
T.Charlier, Solo de concours nr 2
M.Bitsch, Quatre variations sur un Theme de Domenico Scarlatti
H.Kareva, Süit-sonaat Neli Gemmi (valida kolm osa)
J.Pauer, Trompetina
Ph.Gaubert, Cantabile et Scherzetto
J.G.Pennequin, Morceau de concert

2. Tehniline karakterpala – valik järgnevatest:
J.Ibert, Impromptu
A.Jolivet, Air de Bravoure
M.Bitsch, Fantasietta


II voor 
1. Üks järgnevatest trompetikontsertidest: 
J.Haydn, Trompetikontsert Es-duur, Hob.VIIe:1 
J.N.Hummel, Trompetikontsert Es-duur 
J.B.Neruda, Trompetikontsert Es-duur 

2. Tõnu Kõrvits, „in the shadows” soolo-trompetile


Grand Prix voor
Üks järgnevatest trompetikontsertidest:
A.Jolivet, Concerto No 2
V.Peskin, Kontsert nr 2
A.Arutiunian, Trompetikontsert

TUUBA
I voor

1. S.Gubaidulina, Lamento tuubale ja klaverile

2. J.Kotsier, Sonatiin tuubale ja klaverile, Op.57


II voor 
1. A.Arutiunian, Tuubakontsert 

2. Malle Maltis, „Karjala rapsoodia” tuubale ja klaverile


Grand Prix voor
R.V.Williams, Tuubakontsert f-moll

Korraldavad

Toetavad

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google